antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Апеляцію на вирок Пукачу суд продовжить розглядати11 серпня

23/07/15
Апеляцію на вирок Пукачу суд продовжить розглядати11 серпня 23.07.2015 17:04 Апеляційний суд Києва, який розглядає скаргу на вирок колишньому начальнику департаменту розвідки і спостереження МВС України Олексію Пукачу, знову переніс засідання через хворобу його адвоката. Про це повідомляє «Радіо Свобода». Як повідомив головуючий суддя Степан Гладій, від адвоката Григорія Демиденка надійшов лист із поясненням, що той перебуває на стаціонарному лікуванні в кардіологічному відділенні Чернігівського диспансеру, тож не може з'явитися на засідання. У листі також йшлося, що для одужання йому необхідно 10-15 днів. Суд переніс засідання на 11.00 11 серпня. Крім адвоката Григорія Демиденка, на засідання не з'явився потерпілий Олексій Подольський. Його представник вимагав надати пану Пукачу ще одного захисника. Олексій Пукач виступив проти такої ідеї і зазначив, що Григорія Демиденка 7 років тому йому призначила держава. 26 червня Апеляційний суд вже переносив розгляд апеляції Пукача через хворобу адвоката. Нагадаємо, 5 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Гонгадзе трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження МВС - Валерія Костенка, Миколу Протасова (нещодавно помер за гратами) і Олександра Поповича, та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 12 до 13 років. 29 січня 2013 року колишнього начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія  Пукача було засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна і забороною займати державні посади за вбивство Георгія Гонгадзе восени 2000 року. У квітні 2014 року Генеральна прокуратура України почала перегляд справи про вбивство журналіста і перевірку причетності до нього другого президента Леоніда Кучми.  17 лютого Генеральний прокурор України Віктор Шокін відновив досудове розслідування кримінального провадження за фактом організації умисного вбивства журналіста Георгія Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, а також за фактом перевищення влади і службових повноважень особами, які займали особливо відповідальне становище, що спричинило особливо тяжкі наслідки. Генпрокурор також створив слідчу групу і групу прокурорів з цієї справи. Представник Мирослави Гонгадзе адвокат Валентина Теличенко відкликала апеляційну скаргу на вирок колишньому керівнику Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу. Наразі на розгляді в Апеляційному суді залишилися скарги потерпілого Олексія Подольського та адвоката Пукача Григорія Демиденка. // "Телекритика"
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197155

Повернутися до розділу


Похожие публикации: