antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.ДАІ просить учасників дорожнього руху повідомляти про перевезення та встановлення «МАФів»

06/07/15
ДАІ просить учасників дорожнього руху повідомляти про перевезення та встановлення «МАФів» 06.07.2015 12:56 Останнім часом, у Києві активізувалась робота проти незаконного установлення тимчасових торгівельних споруд (Мафів). Часто власники розміщують їх з порушенням усіх норм безпеки, а також створюють незручності для пішоходів. Інспектори з комунального підприємства «Київблагоустрій» постійно проводять перевірки та виявляють факти самовільно встановлених таких споруд, після чого відбувається – демонтаж. //  Однак, ці дії не завжди виявляються ефективними, бо як показує практика, часто кіоски зникають в одному місці, а потім  з’являються в іншому.  Недобросовісні бізнесмени просто транспортують МАФи в інші місця і там їх демонтують. Нещодавно, у Печерському районі, на вулиці Кіквідзе, інспектори ДАІ зупинили «МАN», який  перевозив кіоск. Його водій не зміг надати відповідної документації на вантаж. Тому далі вантажівка направилась до рай управління для з’ясування всіх обставин незаконного перевезення. Варто зазначити, що інспектори столичної ДАІ, з початку року виявили кілька десятків подібних фактів. Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням у  разі виявлення фактів перевезення та установлення тимчасових торгівельних  споруд (МАФ) звертатись з інформацією до чергової частини ДАІ міста Києва: 483-70-64 або на лінію «102». УДАІ Київ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196160

Повернутися до розділу


Похожие публикации: