antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.До 12 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який сокирою позбавив життя свого знайомого

02/07/15
До 12 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який сокирою позбавив життя свого знайомого 02.07.2015 17:24 Вироком суду 55-річного мешканця Миколаївського району засуджено до 12 років позбавлення волі за вбивство свого знайомого у січні цього року неподалік садового товариства «Сонячна Поляна» Жовтневого району. // Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, установлено, що в ніч з 30 на 31 січня поточного року 49-річний потерпілий звернувся до свого знайомого із проханням допомогти йому заготовити дров на залишок зимового періоду. Взявши з собою пилку та сокиру, чоловіки пішли до найближчої лісосмуги рубати сухостій. Після спільного вживання спиртних напоїв, між ними виник конфлікт, під час якого знайомий завдав товаришеві сокирою декілька ударів по обличчю, від яких останній помер. Дії чоловіка кваліфіковані за ч.1 ст.115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство). У ході судового слідства підсудний свою вину в умисному вбивстві не визнав та категорично заперечував свою причетність до злочину. Завдяки вміло проведеному огляду місця події, під час якого було вилучено знаряддя злочину та належним чином зафіксовані обставини його скоєння, проведенню декількох судово-медичних експертиз, грамотно сформульованим питанням, державним обвинуваченням, яке підтримувалось прокуратурою Жовтневого району, повністю доведено вину злочинця у інкримінованому йому злочині. Наразі вирок суду вступив у законну силу.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196013

Повернутися до розділу


Похожие публикации: