antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Кривава бійня за гектари: хто і як "віджимає" земельні ділянки

02/09/17
Кривава бійня за гектари: хто і як "віджимає" земельні ділянки
Переглядів  528     
Україна швидко повертається в 90-ті. В державі активно процвітає рейдерство. Принцип залишився незмінним – силою відібрати бізнес, але методи застосовують куди прогресивніші.

Замість бритоголових "братків" – нотаріуси. У наступ ідуть в озброєнні цілих охоронних фірм. В селі Бережинка, що за 10 кілометрів від Кропивницького, за наказом поліція та Нацгвардія "зачистили" усіх на своєму шляху. Вівчарки, димові шашки та кийки: під приціл потрапили не лише люди у формі, а й самі селяни, які вийшли захищати свої землі. Кривава бійня, яка трапилась два місяці тому, не випадкова.

Кісткою у горлі для "аваковців" були бійці АТО, які приїхали на прохання фермера захистити його і пайовиків. Усі деталі рейдерського захоплення фермерського господарства Миколи Трибиненка в сюжеті програми ЦРУ - про участь поліції, ветеранів АТО та представників влади:

Посилання на джерело:  https://beztabu.net

Повернутися до розділу


Похожие публикации: