antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На чернігівщині було незаконно передані права на власність будинком дитячої та юнацької творчості

20/01/16
Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили факт зловживання службовим становищем службовими особами відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області.

У вересні 2011 року службові особи відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області виготовили в МБТІ технічний паспорт на приміщення будинку дитячої та юнацької творчості, який фактично належав на праві власності районній раді і був переданий в оперативне управління відділу освіти райдержадміністрації.
В подальшому службові особи відділу освіти звернулися з письмовою заявою до виконкому міської ради про оформлення права власності за будинком дитячої та юнацької творчості, який згідно з установчими документами являється самостійною юридичною особою.

На засіданні виконкому міської ради від 22.09.2011 було прийняте рішення про оформлення права власності за будинком дитячої та юнацької творчості та видано свідоцтво про право власності на нерухоме майно. Вказаними незаконними діями службовими особами відділу освіти райдержадміністрації завдано матеріальних збитків в суму 328 тисяч гривень.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.
Автор:  http://pik.cn.ua/

Повернутися до розділу


Похожие публикации: