antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На фармацевтичне підприємство «НВЦ «Борщагівський ХФЗ» здійснюється адміністративний тиск

16/09/16
На фармацевтичне підприємство «НВЦ «Борщагівський ХФЗ» здійснюється адміністративний тиск
Переглядів  1576     
Офіційна позиція Наглядової ради Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу
щодо заяв представників ПрАТ ФФ «Дарниця» від 12.09.2016

13 вересня 2016 року – Наглядова рада ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (далі – БХФЗ) обурена заявою Олександра Бутка, директора з корпоративних, регуляторних та юридичних відносин ПрАТ ФФ «Дарниця» (далі – «Дарниця») після того, як позачергові загальні збори акціонерів БХФЗ не зібрали кворум – 50% голосуючих акцій.

9 вересня на збори зареєструвалися 43 акціонера та їх представника із 236 акціонерів, що становить лише 33,36% голосуючих акцій, серед яких 16 осіб – це представники «Дарниці» та організацій, які діють в її інтересах. Жодних скарг чи зауважень щодо процедури реєстрації не надходило. За процесом реєстрації наглядали представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР), а також представники акціонера – власника більше 10% акцій товариства – «Дарниці».

«Члени Наглядової ради БХФЗ були присутні та зареєструвалися на зборах, – заявив Микола Безпалько, голова Наглядової ради БХФЗ. – Представникам «Дарниці» варто переглянути свої методи подання та перекручення фактів, аби уникнути таких безпідставних заяв. Також нам відомо про неодноразові випадки тиску на акціонерів БХФЗ зі сторони скупщиків акцій, які нібито діють в інтересах «Дарниці», з вимогами продати свою частку акцій. Тому зараз організовано постійний юридичний захист людей від спроб заволодіти їхніми активами».

8 вересня, напередодні зборів, БХФЗ знову отримав повідомлення з Центрального територіального департаменту НКЦПФР про призначення представників Комісії для здійснення нагляду за реєстрацією акціонерів, проведенням загальних зборів, голосуванням та підбиттям його підсумків на загальних зборах акціонерного товариства.

«Ми попросили пояснити причини і мотиви такого прискіпливого контролю за діяльністю БХФЗ, оскільки жодного разу не було випадків серйозних порушень прав акціонерів чи встановленої процедури зборів, – зазначив секретар Наглядової Ради БХФЗ Олег Голобородько. – Останнім часом на підприємство здійснюється також адміністративний тиск. З огляду на те, що власник «Дарниці», народний депутат України Гліб Загорій заявляв про наміри отримати контроль над БХФЗ, ми також направили відповідного листа і звернули на цю ситуацію увагу Національного Антикорупційного бюро України».

До порядку денного зборів за пропозицією «Дарниці» також було включено питання про переобрання складу Наглядової ради.

«Новий акціонер «Дарниця», який володіє трохи більше 30% акцій, намагається змінити весь склад Наглядової ради БХФЗ та обрати лише своїх представників, – додає Микола Безпалько. - Звичайно, акціонери БХФЗ мають підстави не довіряти людям, які ставлять під сумнів десятки років роботи у напрямку створення сучасного фармацевтичного підприємства України. Довіру не побудуєш на обливанні брудом компанії, яка першою в Україні перейшла на роботу відповідно до вимог найвищих світових стандартів та залишається важливою частиною в житті багатьох акціонерів».


Про ПАТ «НВЦ «Борщагівський ХФЗ»

Перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).
Входить у двадцятку найбільших фармвиробників України. На підприємстві працюють 813 працівників, з них 76 зайняті науково-дослідною діяльністю. Річна виробнича потужність усіх 5 основних цехів, кожен з яких повністю відповідає GMP стандартам, складає 1,7 млрд таблеток і капсул, 64 млн флаконів стерильних і нестерильних антибіотиків та сиропів, 5 млн туб.
Виробничі лінії укомплектовані інноваційним високотехнологічним обладнанням провідних європейських компаній. З 2015 року підприємство поставило завдання значно знизити обсяги споживання природного газу для основного виробництва і перейти на використання альтернативних джерел енергії.

Автор:  Євген Нестеренко

Повернутися до розділу


Похожие публикации: