antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Харківщині попереджено вивезення до Росії товарів військового призначення

30/07/15
На Харківщині попереджено вивезення до Росії товарів військового призначення 30.07.2015 12:33 Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та митниками попередили на Харківщині спробу вивезення до Росії товарів військового призначення, які підлягають державному експортному контролю. Як повідомляє прес-центр СБ України, мешканця Харкова правоохоронці затримали у пункті пропуску "Гоптівка". Кур’єр намагався на власному автомобілі вивезти військову продукцію без відповідних дозвільних документів під виглядом загальнопромислових товарів. Співробітники спецслужби встановили, що організатором постачання військових товарів до Росії є начальник відділу одного з державних підприємств системи Укроборонпрома. Він налагодив необлікований випуск комплектуючих до військової техніки на виробничих потужностях заводу. Потім передавав "підпільно" виготовлені деталі кур’єру, який доставляв їх приватним адресатам у Росії. Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до організації постачання в РФ товарів військового призначення.      
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197521

Повернутися до розділу


Похожие публикации: