antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Харківщині в ДТП загинув водій легковика, ще шестеро людей отримали травми (фото)

29/07/15
На Харківщині в ДТП загинув водій легковика, ще шестеро людей отримали травми (фото) 29.07.2015 15:45 Дорожньо-транспортна пригода сталася 28 липня, близько 16-ї години, на 621 км автодороги Київ-Харків-Довжанський. За попередніми даними, в місті Ізюм 65-річний водій автомобіля «ВАЗ-2107» з невідомих поки причин виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21093».   Внаслідок пригоди водій автомобіля «ВАЗ-2107» від отриманих травм загинув на місці, 65-річна пасажирка автомобіля «ВАЗ-2107», водій автомобіля «ВАЗ-21093» та його четверо пасажирів (7-річна дівчинка, 33-річна та 40-річна жінки, 19-річний чоловік) з тілесними ушкодженнями доставлені до лікарні.   Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини ДТП.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Харківської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197465

Повернутися до розділу


Похожие публикации: