antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Київщині працівники ДАІ затримали водіїв, які здійснили ДТП та зникли з місця події

07/07/15
На Київщині працівники ДАІ затримали водіїв, які здійснили ДТП та зникли з місця події 07.07.2015 13:53 У Київській області впродовж однієї доби працівники ДАІ затримали та встановили двох горе-водіїв, які скоїли ДТП та залишили місце пригоди. // У неділю, п’ятого липня в селі Пятигори Тетіївського району працівники ДАІ встановили та затримали автомобіль «ИЖ 412», під керуванням 22-річного мешканця міста Тетіїв, який допустив наїзд на 28-річного місцевого мешканця. Цього ж дня в селі Кашперівка Тетіївського району, правоохоронці встановили та затримали 34-річного місцевого мешканця, який керуючи автомобілем «ВАЗ 21101», допустив зіткнення з моторолером. Наразі за вищевказаними фактами триває слідство. Державтоінспекція Київської області вкотре звертається до всіх водіїв! Якщо Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, ні в якому разі не залишайте місце аварії, надайте першу медичну допомогу потерпілому, викличте швидку медичну допомогу та співробітників ДАІ, адже термінове надання медичної допомоги може врятувати життя людини!  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Київської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196222

Повернутися до розділу


Похожие публикации: