antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині судитимуть інформатора терористичної організації «ЛНР»

27/07/15
На Луганщині судитимуть інформатора терористичної організації «ЛНР» 27.07.2015 11:29 Прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами сприяння діяльності терористичної організації «ЛНР» та незаконного поводження з бойовими припасами (ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 КК України).  Розслідуванням встановлено, що у період з січня по лютий 2015 року мешканець Станично-Луганського району Луганської області повідомляв представнику терористичної організації «ЛНР» інформацію про дислокацію у місті  Щастя Новоайдарського району області військової техніки та військовослужбовців Збройних Сил України. Крім того, під час обшуку за місцем мешкання вказаної особи співробітниками СБУ виявлені та вилучені бойові припаси. Стосовно особи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.   Довідково: за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених                               ч. 1  ст. 258-3 та  ч. 1  ст. 263 КК України, передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.   Прес-служба прокуратури Луганської області  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197308

Повернутися до розділу


Похожие публикации: