antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Луганщині виявлені порушення при здійненні державних закупівель на суму понад 3 млн. грн.

21/07/15
На Луганщині виявлені порушення при здійненні державних закупівель на суму понад 3 млн. грн. 21.07.2015 09:43 Прокуратурою Луганської області, в ході вивчення стану додержання законності посадовими особами одного з підприємств області під час використання бюджетних коштів, встановлено, що керівництвом підприємства, в порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», без проведення тендерних торгів укладено договори про надання послуг з переробки вугілля. // В результаті виконання таких договорів державі завдано збитків на суму понад 3 млн грн. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Наразі досудове розслідування триває. Його хід перебуває на контролі керівництва прокуратури області.Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196956

Повернутися до розділу


Похожие публикации: