antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Львівщині в ДТП троє осіб загинуло та ще троє травмовано (фото)

18/08/15
На Львівщині в ДТП троє осіб загинуло та ще троє травмовано (фото) 18.08.2015 11:46 17 серпня, близько десятої години ночі, на автодорозі «Львів - Краковець» сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками. За попередніми даними, у Яворівському районі, водій автомобіля «AUDI A4», рухаючись у напрямку польського кордону, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «RENAULT KANGOO».   Внаслідок зіткнення 54-річний водій «AUDI», 32-річний водій «RENAULТ» та 54-річний пасажир «AUDI» від отриманих травм загинули на місці події, а двоє пасажирів автомобіля «RENAULT KANGOO» та пасажирка автомобіля «AUDI A4» отримали травми різної важкості. Потерпілих госпіталізовано до Новояворівської міської лікарні.   Наразі правоохоронці встановлюють причини дорожньо-транспортної пригоди. У зв’язку з ростом аварійності на Львівщині, сьогодні об 11.00, в Управлінні ДАІ Львівської області відбудеться оперативна нарада за участю керівників усіх підрозділів ДАІ Львівщини. Під час наради будуть обговорені питання аварійності, а також напрацьований комплекс заходів щодо зменшення кількості та профілактики дорожньо-транспортних пригод на території всієї області.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198520

Повернутися до розділу


Похожие публикации: