antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Львівщині в ДТП троє осіб загинуло та ще троє травмовано (фото)

18/08/15
На Львівщині в ДТП троє осіб загинуло та ще троє травмовано (фото) 18.08.2015 11:46 17 серпня, близько десятої години ночі, на автодорозі «Львів - Краковець» сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками. За попередніми даними, у Яворівському районі, водій автомобіля «AUDI A4», рухаючись у напрямку польського кордону, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «RENAULT KANGOO».   Внаслідок зіткнення 54-річний водій «AUDI», 32-річний водій «RENAULТ» та 54-річний пасажир «AUDI» від отриманих травм загинули на місці події, а двоє пасажирів автомобіля «RENAULT KANGOO» та пасажирка автомобіля «AUDI A4» отримали травми різної важкості. Потерпілих госпіталізовано до Новояворівської міської лікарні.   Наразі правоохоронці встановлюють причини дорожньо-транспортної пригоди. У зв’язку з ростом аварійності на Львівщині, сьогодні об 11.00, в Управлінні ДАІ Львівської області відбудеться оперативна нарада за участю керівників усіх підрозділів ДАІ Львівщини. Під час наради будуть обговорені питання аварійності, а також напрацьований комплекс заходів щодо зменшення кількості та профілактики дорожньо-транспортних пригод на території всієї області.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198520

Повернутися до розділу


Похожие публикации: