antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Миколаївщині затримали нетверезого водія... з померлим пасажиром у салоні (ВІДЕО)

20/07/15
На Миколаївщині затримали нетверезого водія... з померлим пасажиром у салоні (ВІДЕО) 20.07.2015 16:38 Правоохоронці до адміністративної відповідальності притягнули водія, який керував «ВАЗ» у стані сп’яніння та ще й перевозив померлого пасажира. // Сьогодні, працівники спеціального загону особливого призначення ДАІ МВС України відносно місцевого мешканця склали адміністративні матеріали згідно ч.1 ст. 130 КУпАП за керування автомобілем «ВАЗ-2109» в стані алкогольного сп’яніння. Цей факт був підтверджений в Миколаївському обласному наркологічному диспансері, де було встановлено, згідно результату проведеної експертизи, рівень алкоголю - 1,65 проміле при допустимій нормі - 0,2. Напідпитку чоловік дозволив собі перевозити пасажирів, один з яких згодом помер у салоні транспортного засобу. Як пояснив правоохоронцям керманич, він напередодні з друзями відпочивав в одному з розважальних закладів Миколаєва. Аби швидко доїхати додому, за компанією прибув на автомобілі «ВАЗ-2109» родич, який згодом йому передав право керування, сам же пересів на пасажирське сидіння. Сп’янілий водій доставив своїх друзів додому й помітив, що на задньому сидінні помер його родич. На місце прибула слідчо-оперативна група Жовтневого райвідділу міліції, яка встановила, що чоловік помер без ознак насильства, але остаточну причину смерті буде встановлено під час експертизи.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Миколаївської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196933

Повернутися до розділу


Похожие публикации: