antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Миколаївщині затримали нетверезого водія... з померлим пасажиром у салоні (ВІДЕО)

20/07/15
На Миколаївщині затримали нетверезого водія... з померлим пасажиром у салоні (ВІДЕО) 20.07.2015 16:38 Правоохоронці до адміністративної відповідальності притягнули водія, який керував «ВАЗ» у стані сп’яніння та ще й перевозив померлого пасажира. // Сьогодні, працівники спеціального загону особливого призначення ДАІ МВС України відносно місцевого мешканця склали адміністративні матеріали згідно ч.1 ст. 130 КУпАП за керування автомобілем «ВАЗ-2109» в стані алкогольного сп’яніння. Цей факт був підтверджений в Миколаївському обласному наркологічному диспансері, де було встановлено, згідно результату проведеної експертизи, рівень алкоголю - 1,65 проміле при допустимій нормі - 0,2. Напідпитку чоловік дозволив собі перевозити пасажирів, один з яких згодом помер у салоні транспортного засобу. Як пояснив правоохоронцям керманич, він напередодні з друзями відпочивав в одному з розважальних закладів Миколаєва. Аби швидко доїхати додому, за компанією прибув на автомобілі «ВАЗ-2109» родич, який згодом йому передав право керування, сам же пересів на пасажирське сидіння. Сп’янілий водій доставив своїх друзів додому й помітив, що на задньому сидінні помер його родич. На місце прибула слідчо-оперативна група Жовтневого райвідділу міліції, яка встановила, що чоловік помер без ознак насильства, але остаточну причину смерті буде встановлено під час експертизи.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Миколаївської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196933

Повернутися до розділу


Похожие публикации: