antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Рівненщині затримано водія, який у стані наркотичного сп’яніння перевозив бурштин

20/07/15
На Рівненщині затримано водія, який у стані наркотичного сп’яніння перевозив бурштин 20.07.2015 14:16 Працівники ДАІ виявили водія, який керував автомобілем з явними ознаками наркотичного сп’яніння та перевозив в авто камінці, зовні схожі на бурштин. // Близько опівночі, 18 липня, в місті Сарни інспектори ДАІ зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», водій якого без потреби постійно виїжджав на смугу зустрічного руху. За кермом автомобіля перебував 40-річний місцевий мешканець. Під час перевірки документів та спілкування з водієм правоохоронці помітили, що у нього присутні явні ознаки наркотичного сп’яніння. У присутності двох свідків чоловікові запропонували проїхати для освідчення в медичний заклад, однак останній категорично відмовився. Відносно керманича працівники ДАІ склали адміністративний протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан наркотичного сп’яніння). Крім того, під час поверхневого огляду автомобіля інспектори ДАІ помітили поліетиленовий пакет, в якому знаходилось майже 300 грамів камінців, зовні схожих на бурштин-сирець. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Сарненського райвідділу міліції. Вилучені камінці направлені на дослідження. Правоохоронці встановлюють деталі та обставини події.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Рівненської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196918

Повернутися до розділу


Похожие публикации: