antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Сумщині працівники ДАІ затримали озброєного водія

28/07/15
На Сумщині працівники ДАІ затримали озброєного водія 28.07.2015 13:13 У неділю, 26 липня, близько 19-ї години, на 166 кілометрі автодороги «Кіпті-Глухів-Бачівськ» інспектори ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом зупинили автомобіль «Volkswagen Passat». За кермом іномарки перебував 23-річний чоловік. У ході огляду транспортного засобу в салоні правоохоронці виявили мисливську рушницю «ТОЗ» та набої до неї без необхідних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативна групу, яка задокументувала даний факт. Наразі працівники міліції з’ясовують історію появи даної рушниці у водія та мету її подальшого застосування. Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Сумської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197381

Повернутися до розділу


Похожие публикации: