antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Вінниччині в авто виявили 270 літрів «лівого» спирту (фото)

28/08/15
На Вінниччині в авто виявили 270 літрів «лівого» спирту (фото) 28.08.2015 12:50 У середу, 26 серпня, працівники ДАІ спільно з прикордонниками виявили в автомобілі «Opel Vectra» близько 270 літрів спирту невідомого походження. Працівники ДАІ спільно із прикордонниками під час спільних оперативно-профілактичних заходів по нагляду за дорожнім рухом зупинили іномарку «Opel Vectra».   «Під час огляду в салоні та багажному відділенні автомобіля правоохоронці вилучили дев’ять картонних ящиків із поліпропіленовими пляшками ємкістю 1,5 літра по 20 пляшок у кожному, наповнених прозорою рідиною з різким запахом спирту», - розповів начальник Могилів-Подільського відділення ДАІ Олег Проскурняк.   За словами водія, 23-річного місцевого мешканця, даний вантаж за винагороду його попросили доставити на поштове відділення невідомі особи. Що у коробках він не знав.   У даному правопорушенні вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), за що передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Проводиться перевірка.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Вінницької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199072

Повернутися до розділу


Похожие публикации: