antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.На Вінниччині в авто виявили 270 літрів «лівого» спирту (фото)

28/08/15
На Вінниччині в авто виявили 270 літрів «лівого» спирту (фото) 28.08.2015 12:50 У середу, 26 серпня, працівники ДАІ спільно з прикордонниками виявили в автомобілі «Opel Vectra» близько 270 літрів спирту невідомого походження. Працівники ДАІ спільно із прикордонниками під час спільних оперативно-профілактичних заходів по нагляду за дорожнім рухом зупинили іномарку «Opel Vectra».   «Під час огляду в салоні та багажному відділенні автомобіля правоохоронці вилучили дев’ять картонних ящиків із поліпропіленовими пляшками ємкістю 1,5 літра по 20 пляшок у кожному, наповнених прозорою рідиною з різким запахом спирту», - розповів начальник Могилів-Подільського відділення ДАІ Олег Проскурняк.   За словами водія, 23-річного місцевого мешканця, даний вантаж за винагороду його попросили доставити на поштове відділення невідомі особи. Що у коробках він не знав.   У даному правопорушенні вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), за що передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Проводиться перевірка.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Вінницької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199072

Повернутися до розділу


Похожие публикации: