antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Нардеп Ланьо бежал из Украины?

24/07/15
Нардеп Ланьо бежал из Украины? 24.07.2015 11:48 З офіційних джерел, які, проте, побажали залишитися неназваними, 7dniv.info стало відомо, що вчора народний депутат Михайло Ланьо виїхав за межі України через КПП "Лужанка" на Закарпатті. Нагадаємо, Ланьо вже пробував, за його словами, поїхати з родиною на відпочинок в Італію, однак, як заявив, його не пропустили прикордонники, сказали, що у них комп’ютер зламався.  Проте перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк  тоді з іронією розповів, що Ланьо сам передумав їхати.  Наступного дня, за повідомленням нардепа Ігоря Мосійчука, Ланьо казав, що таки відправив родину на відпочинок, а сам залишився.  Формально проти Ланьо не порушено ніяких проваджень, тому перешкод для виїзду офіційно йому чинити не могли. // 7dniv.info
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197196

Повернутися до розділу


Похожие публикации: