antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 03.08.2015

04/08/15
Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 03.08.2015 04.08.2015 11:02 Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 95 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині. До чергової частини Овідіопольського РВ надійшла заява від 37-річного жителя с.Доброолександрівка про те, що невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 33-річного жителя с.Новоградівка. Від правопорушника надійшли правдиві свідчення про вчинення кримінального правопорушення та вилучено речові докази.   Співробітниками карного розшуку Котовського МВ викрито раніше судимого Олександра, який викрав магнітолу і дві стереоколонки з автомобіля місцевого мешканця. Речові докази вилучено. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.   Співробітниками карного розшуку Роздільнянського РВ викрито 39-річного Сергія, який з 2012 року приховувався від слідства. Зараз продовжується розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.   Співробітниками патрульної служби Ізмаїльського МВ викрито 33-річного водія автомобіля, який, скоївши крадіжку тротуарної плитки біля пляжу, перевозив її в багажнику свого автомобіля. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.   ВЗГ ГУМВС України в Одеській області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197760

Повернутися до розділу


Похожие публикации: