antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Одіозного Луцького та чотирьох проректорів звільнено з посад НАУ як призначених всупереч Статуту

21/08/15
Одіозного Луцького та чотирьох проректорів звільнено з посад НАУ як призначених всупереч Статуту 21.08.2015 13:28 Першого проректора М.Луцького та чотирьох проректорів звільнено з посад як призначених всупереч Статуту університету та закону Вчора, 20 серпня 2015, року новопризначений наказом МОН України в.о. ректора НАУ Рімвідас Хращевський, в установленому законом порядку, у присутності колег оголосив накази про звільнення першого проректора М.Луцького і проректорів П.Борсука, Я.Козачка, І.Зарубінської та А.Полухіна, які заслухали ці рішення.  Про це йдеться в повідомленні офіційного сайту університету. Зазначені особи були призначені на свої посади екс-ректором М.Куликом із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України.  Окрім того, всупереч Статуту НАУ умови та розмір оплати їх праці встановлювався самовільно без погодження за встановленою процедурою. Йдеться про значні обсяги бюджетних коштів. Максим Луцький, екс-нардеп від Партії регіонів,  був призначений на посаду виконувача обов'язків проректора Національного авіаційного університету. Зі слів першого заступника міністра освіти Інни Совсун стало відомо, що дане призначення не узгоджене з міністерством і є повністю справою рук ректора цього вишу. Що ж стосується особистості Луцького, то, в першу чергу, він є кумом екс-міністра освіти Табачника. У 2006 році він став нардепом від "Блоку Юлії Тимошенко" і цього ж року перейшов до регіоналів. У 2010 році, як нардеп, став головою комітету з питань науки і освіти та найвірнішим соратником міністра освіти Дмитра Табачника. На цій посаді Луцький постійно лобіював "реформи" міністра Табачника.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198738

Повернутися до розділу


Похожие публикации: