antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Офіційна заява «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» щодо тиску та обшуків

01/09/17
Офіційна заява «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» щодо тиску та обшуків
Переглядів  976     
31 серпня 2017 року – у ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (БХФЗ), який входить у ТОП-20 найбільших фармацевтичних виробників України, проводилися обшуки прокуратурою м. Київ.

Співробітники прокурати за рішенням суду отримали доступ до документів щодо ціноутворення впродовж 2016-2017 рр. Також співробітниками прокуратури через суд був отриманий доступ до первинних фінансово-господарських документів БХФЗ.

Протягом року невідомі особи неодноразово здійснювали тиск та залякували акціонерів БХФЗ, вимагаючи продати акції заводу. Також АМКУ надав сумнівний дозвіл ПрАТ «ФФ "Дарниця"» на концентрацію 50-ти % акцій БХФЗ. Важливо зазначити, що власником «Дарниці» є народний депутат Гліб Загорій. Зважаючи на вищезазначені факти, є підстави сумніватися у справжній меті обшуків, які здійснюють слідчі органи.

Метою обшуку у суді названо звернення територіального медичного об’єднання «Психіатрія» (Київ) на підставі нібито завищених відпускних цін на лікарські засоби, які виробляє БХФЗ.

15.08.17 та 21.08.2017 БХФЗ надав до прокуратури м. Київ ґрунтовні пояснення, довідки і фотокопії документів, включаючи накладні та договірні документи, згідно із запитами прокуратури (понад 500 аркушів додатків).

Незважаючи на це, слідчий прокуратури м.Києва звернувся до суду з клопотанням про проведення обшуку всіх приміщень БХФЗ.

Зокрема в обґрунтування клопотання була покладена заява Олександра Бутка, директора з корпоративних, юридичних та регуляторних питань «Дарниці», яка володіє 30% акцій БХФЗ. В ній пан Бутко звинувачує керівництво БХФЗ у зловживаннях, а саме – у завищенні цін під час закупівлі готових лікарських засобів у ТОВ «Натур+», ТОВ «Агрофарм» та заниженні цін при відвантаженні сировини і матеріалів.

Важливо, що у Олександра Бутка не вперше з’являються безпідставні звинувачення у бік БХФЗ. Так, у липні 2016 року пан Бутко заявив, що позачергові загальні збори акціонерів не відбулися з вини керівництва БХФЗ. Хоча жодних скарг чи зауважень щодо процедури реєстрації, за якою наглядали представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, від інших акціонерів не надходило.


Про ПАТ «НВЦ «Борщагівський ХФЗ»

Перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Входить у двадцятку найбільших фармвиробників України. На підприємстві працюють 813 працівників, з них 76 зайняті науково-дослідною діяльністю. Річна виробнича потужність усіх 5 основних цехів, кожен з яких повністю відповідає GMP стандартам, складає 1,7 млрд таблеток і капсул, 64 млн флаконів стерильних і нестерильних антибіотиків та сиропів, 5 млн туб.

Виробничі лінії укомплектовані інноваційним високотехнологічним обладнанням провідних європейських компаній. З 2015 року підприємство поставило завдання значно знизити обсяги споживання природного газу для основного виробництва і перейти на використання альтернативних джерел енергії.


Прес-служба «Борщагівського ХФЗ»

Євген Нестеренко

Моб: +380-96-251-4576

Пошта: e.nesterenko@newsfront.com.ua

Посилання на джерело:  http://antiraider.ua

Повернутися до розділу


Похожие публикации: