antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Рейдерська атака у Львові: в ТРЦ Victoria Gardens не виключили нової спроби захоплення

20/09/17
Рейдерська атака у Львові: в ТРЦ Victoria Gardens не виключили нової спроби захоплення
Переглядів  1184     
Власники львівського ТРЦ Victoria Gardens, який раніше піддавався рейдерським атакам, не виключають нової спроби захоплення.

Про це повідомив член ради директорів ТРЦ Victoria Gardens Сергій Овчинников.

"Вчора відбулася перереєстрація, зміна засновників... Минулого разу таке було напередодні спроби фізичного захоплення підприємства, тому ми чекаємо повторення найближчим часом", - сказав Овчинников.

Відзначимо, компанія Globcon Limited (Англія й Уельс) є власником 100% статутного капіталу ТОВ "Фенікс-Капітал", яке є власником торгово-розважального комплексу Victoria Gardens, що знаходиться у Львові, по вул. Кульпарківській, 226-А.

23 червня екс-глава ТОВ "Фенікс-Капітал", як повідомили в компанії, здійснив спробу рейдерського захоплення підприємства і, відповідно, ТРЦ.

"Група осіб спортивної зовнішності в супроводі звільненого в грудні 2016 року колишнього керівника підприємства Оджаклі Айтача намагалася захопити адміністративну частину будівлі торгово-розважального комплексу, мотивуючи свої дії тим, що Оджаклі Айтач з 22.06.2017 року є новим директором Товариства. Надавши виписку з Єдиного державного реєстру, яка була виготовлена ​​на підставі свідомо сфальсифікованих документів про продаж корпоративних прав Товариства, а за фактом ТРК Victoria Gardens, площею більше 100 000 м. кв. за 100 тис. грн і відсторонення чинного керівництва", - відзначили в Victoria Gardens.

Повідомляється, що невідомі погрожували співробітникам підприємства предметами, схожими на холодну зброю, а також вимагали від директора надати всі печатки та документацію.

Рейдерів вдалося зупинити завдяки діям адміністрації ТОВ "Фенікс-Капітал", а також втручанню поліції. Крім того, було викрито факти фальсифікації вищезгаданих документів.

Також правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактами підробки документів та спроби заволодіння майном підприємства (кримінальне провадження №12017140060002657 від 24.06.2017).

Однак, незважаючи на це 15 вересня 2017 року злочинці знову спробували здійснити рейдерське захоплення ТОВ "Фенікс-Капітал".

Уточнюється, що "внаслідок злочинних дій в інтересах громадян України Бігуна П.А. й Оджаклі А. державним реєстратором Петрик А.В. в Києві, в порушення принципу територіальності державної реєстрації реєстраційних дій, на підставі завідомо підроблених документів до Єдиного державного реєстру були внесені дані про заміну законного власника підприємства ТОВ "Фенікс-Капітал" - компанії Globcon Limited на Бігуна П.А., а також - законно призначеного керівника підприємства Короля Е.М. на звільненого в грудні 2016 року Айтача Оджаклі".

При цьому зміни до Єдиного державного реєстру були внесені на підставі сфальсифікованих документів, які використовувалися під час першої спроби рейдерського захоплення.

Власники ТРК Victoria Gardens вважають, що захоплення підприємства відбувалося за підтримки посадових осіб з правоохоронних органів.

"У будь-якій цивілізованій країні повторне використання сфальсифікованих документів, було б просто неможливим. Наявність ситуації такого плану викликає занепокоєння з боку іноземних інвесторів і бізнес-спільноти, які в умовах відсутності правового захисту та бездіяльності правоохоронних органів вважають ведення бізнесу в Україні занадто ризикованим, а в деяких випадках просто небезпечним", - наголосили на підприємстві.

Наразі вживаються заходи щодо захисту прав іноземних інвесторів, які є власниками ТОВ "Фенікс-Капітал" і ТРК Victoria Gardens.

Також підприємство має намір звертатися до президента України, міністра юстиції України, міністра внутрішніх справ України, генерального прокурора України, голови Служби безпеки України, керівників правоохоронних органів на місцях, а також народних депутатів.

"У зв'язку з наведеним вище, наголошуємо, що єдиним власником корпоративних прав ТОВ "Фенікс-Капітал" є компанія Globcon Limited, а єдиними повноважними посадовими особами підприємства є директор Євген Король і перший заступник директора Кадем Ергюль. Адміністрація ТРК Victoria Gardens запевняє своїх партнерів, орендарів і відвідувачів, що підприємство працює в звичайному режимі", - підсумували в компанії.
Посилання на джерело:  https://www.obozrevatel.com

Повернутися до розділу


Похожие публикации: