antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.СБУ не допустила переправлення терористам 8 мільйонів гривень

18/07/15
СБУ не допустила переправлення терористам 8 мільйонів гривень 18.07.2015 10:40 Служба безпеки України не допустила переправлення терористам з т. зв. «ДНР» великої суми готівки. // Як повідомляє Прес-центр СБУ, на контрольно-пропускному пункті «Бугас» (траса Донецьк-Маріуполь) мобільна група зі співробітників Служби безпеки України, міліції, митників та прикордонників виявила у легковому автомобілі, що рухався на тимчасово неконтрольовану територію, схованку з готівкою. Зі схованок, облаштованих під запаскою та у пасажирських сидіннях, були вилучені вісім мільйонів гривень та банківські картки. Водій розповів, що кошти та картки він мав доставити у Донецьк. Тривають слідчо-оперативні дії. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196842

Повернутися до розділу


Похожие публикации: