antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.СБУ зірвала поставку терористам комплектуючих для виготовлення «безпілотників» (ВІДЕО)

25/06/15
СБУ зірвала поставку терористам комплектуючих для виготовлення «безпілотників» (ВІДЕО) 25.06.2015 16:45 Співробітники Служби безпеки України заблокували спробу переправлення до терористичної організації "ЛНР" комплектуючих для безпілотних літальних апаратів. // Деталі для "безпілотника" замовив т.зв. "військовий комендант" міста Первомайськ, що на Луганщині. Терористи планували виготовити літак здатний нести до 100 кг бомбового навантаження для здійснення терористичних актів проти сил антитерористичної операції та мирного населення України. Співробітники спецслужби вже встановили осіб, які на замовлення терористів виготовляли та намагалися передати деталі для "безпілотника". Під час обшуків правоохоронці вилучили ключові елементи, без яких створення безпілотного літального апарату стає неможливим.  Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення всіх осіб, причетних до виготовлення та постачання терористам комплектуючих. // Прес-центр СБУ      
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195656

Повернутися до розділу


Похожие публикации: