antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Широкине сильно зруйноване, бойовики покинули село, – ОСБЄ

05/07/15
Широкине сильно зруйноване, бойовики покинули село, – ОСБЄ 05.07.2015 15:33 Село Широкине, що на Донеччині, повністю зруйноване. І бойовики, і мирні мешканці покинули населений пункт. // Про це заступник голови моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг заявив за результатами огляду населеного пункту, передає 5 канал. Найбільше постраждала південна частина села. З його слів, там ущент зруйновано 80% відсотків будинків. Крім того, спостерігачі ОБСЄ констатують, що все Широкине усипане нерозірваними боєприпасами. Ані мирних мешканців, ані бойовиків терористичної "ДНР", за даними спостерігачів, у селі немає. Усі укріплення, блокпости й приватні будинки, які раніше займали бойовики, покинуті. Також під час брифінгу в Донецьку заступник голови моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг розповів, що в Україні перебуває близько 500 представників ОБСЄ, цього тижня до місії долучилися нові спостерігачі.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196126

Повернутися до розділу


Похожие публикации: