antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Службовець отримав хабара за оформлення пенсій так званим «переселенцям»

08/07/15
Службовець отримав хабара за оформлення пенсій так званим «переселенцям» 08.07.2015 10:46   Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно службовця одного з Управлінь праці та соціального захисту населення, який отримав неправомірну вигоду за незаконне оформлення та видачу довідок особам, які начебто переміщенні з тимчасово окупованої території України. // Вказаний посадовець викритий «на гарячому» безпосередньо після одержання від громадянина неправомірної вигоди в розмірі майже 8 тис грн, за безпідставне оформлення та видачу відповідних довідок особам – мешканцям одного з окупованих незаконними збройними формуваннями міст Донбасу, без їх фактичної присутності та заповнення відповідних документів. Наразі «горе-службовцю» оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). До суду готується клопотання про обрання запобіжного заходу.   Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196267

Повернутися до розділу


Похожие публикации: