antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Чернівцях чоловік шантажував сусіда військкоматом

29/07/15
У Чернівцях чоловік шантажував сусіда військкоматом 29.07.2015 13:17 У Чернівцях чоловік прийшов до військкомату, попросив повістку для свого сусіда, а потім шантажував його, вимагаючи гроші. Про це у вівторок на прес-конференції повідомив обласний військовий комісар Віталій Чурай, пише molbuk.ua Він зазначив, що вручати повістки військовозобов’язаним мають право не лише співробітники військового комісаріату, а й працівники інших установ та організацій, не залежно від форм власності. "Вручити повістку військовозобов’язаному можна, але без зловживань. Тому що в нас був один випадок: приходив чоловік, казав, що його сусід такий, що його потрібно призвати. Ми перевірили - дійсно він є у списку оповіщення. Видали сусідові військовозобов’язаного повістку. А потім, як виявилося, від того чоловіка вимагали гроші. СБУ затримала зловмисника, а цей випадок внесли до ЄРДР", - розповів В. Чурай.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197451

Повернутися до розділу


Похожие публикации: