antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У ДТП на Чернігівщині загинуло двоє людей та ще семеро травмовано

10/07/15
У ДТП на Чернігівщині загинуло двоє людей та ще семеро травмовано 10.07.2015 11:05 Учора, 9 липня, на 15 км автодороги «Чайкіно-Костобобрів» Чернігівської області сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками. // За попередніми даними, близько 23:20 ночі, в Новгород-Сіверському районі 23-річний водій автомобіля «VOLKSWAGEN TRANSPORTER» не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожніх умов і не впорався з керуванням, що й призвело до перекидання автомобіля. В салоні транспортного засобу перебувало дев’ять пасажирів. Як з’ясувалося, молоді люди святкували день народження водія в придорожньому кафе. Внаслідок перекидання водій та 25-річний пасажир від отриманих травм загинули на місці пригоди. Інші семеро пасажирів, серед яких четверо неповнолітніх, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Травмовані були доставлені до хірургічного відділення Новгород-Сіверської ЦРЛ. Наразі за даним фактом триває слідство.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Чернігівської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196397

Повернутися до розділу


Похожие публикации: