antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Харкові затримано на хабарі податківців, пов’язаних з терористичним угрупованням «Оплот» (відео)

01/09/15
У Харкові затримано на хабарі податківців, пов’язаних з терористичним угрупованням «Оплот» (відео) 01.09.2015 13:55 Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби затримала на хабарі двох керівників податкової інспекції одного з районів Харкова. Посадовці вимагали 50 тисяч гривень за приховування порушень податкового законодавства в діяльності одного з підприємств регіону. Інформацію про корупційну діяльність податківців було отримано в ході розслідування терористичної діяльності угруповання «Оплот». Використовуючи службове становище, керівництво районної податкової інспекції прикривало діяльність понад 50 фіктивних підприємств, що контролювалися «Оплотом». Тривають першочергові слідчі дії.  Прес-центр СБУ  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199266

Повернутися до розділу


Похожие публикации: