antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Києві викрито підпільну друкарню, де виготовляли фальшиві документи (відео)

06/08/15
У Києві викрито підпільну друкарню, де виготовляли фальшиві документи (відео) 06.08.2015 12:46 У Києві Служба безпеки України спільно з міліцією викрила підпільну друкарню, де незаконно виготовляли паспорти для нелегальних мігрантів. Підпільні друкарі за допомогою фальшивих печаток та штампів підробляли паспорти, посвідки на тимчасове проживання, студентські квитки, візи, запрошення для іноземців з країн Азії та Африки. Організаторами друкарні виявилися 37-річна громадянка України та 41-річний громадянин Нігерії. Під час проведених Головним управлiнням Служби безпеки України у м.Києвi та Київськiй областi обшуків помешкань учасників оборудки у Шевченківському, Голосіївському, Солом’янському районах столиці та в Київській області було вилучено кліше 80-ти підроблених печаток кількох державних органів, вищих навчальних закладів та вже готові підроблені документи.  Відкрито кримінальне провадження за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання) Кримінального кодексу України. // Прес-центр СБУ  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197907

Повернутися до розділу


Похожие публикации: