antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Львові поблизу райвідділу підірвали міліцейський автомобіль, поранено міліціонера (фото)

25/06/15
У Львові поблизу райвідділу підірвали міліцейський автомобіль, поранено міліціонера (фото) 25.06.2015 09:19 Сьогодні, 25 червня, близько 7:00 в районі Франківського райвідділу міліції, що на вул. Чупринки у Львові, пролунав вибух. Від сильного звуку одразу спрацювали сигналізації в припаркованих поруч машинах. // Як зазначають дописувачі на сторінці «Варти 1», найімовірніше, хтось підклав якийсь вибуховий пристрій під міліцейську машину, повідомляє "Zaxid.net". фото "Варта 1" «На щастя, вибух був не дуже сильний, інакше машину б рознесло у всі сторони», – йдеться в повідомленні. Як уточнила в коментарі ZAXID.NET речник головного управління МВС Львівщини Світлана Добровольська, зранку, коли міліціонер виходив з припаркованого автомобіля, спрацював вибуховий пристрій під авто. Внаслідок вибуху міліціонер отримав осколочні поранення, його шпиталізували, загрози життю немає. Фото з «Варти 1» Наразі здійснюють огляд місця події. Вулицю біля райвідділу перекрито.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195612

Повернутися до розділу


Похожие публикации: