antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Полтаві працівники Центру ДАІ затримали шахрайку, яка перебувала у розшуку

13/08/15
У Полтаві працівники Центру ДАІ затримали шахрайку, яка перебувала у розшуку 13.08.2015 17:24 Днями, на Полтавщині працівники Центру ДАІ, під час оформлення документів для отримання водійського посвідчення 33-річній мешканці обласного центру, за наявними базам ДАІ встановили, що остання розшукується Ленінським районним відділом міста Луганська з червня 2011 року. Правопорушниця розшукується за ознаками передбаченими частиною 2 статті 125 Кримінального Кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності). Санкція даної статті передбачає покарання громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років. За ознаками передбаченими статтею 198 Кримінального Кодексу України ( Придбання або збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом). Санкція статті передбачає покарання арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. За ознаками частини 2 статті 384 Кримінального Кодексу України (Завідомо неправдиве показання). Та за частиною 2 статті 190 Кримінального Кодексу України (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому). Карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Громадянку передано слідчо-оперативній групі Полтавського районного відділу. Правоохоронці проводять ретельну перевірку.  Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Полтавської області)  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198305

Повернутися до розділу


Похожие публикации: