antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



Улюблена компанія Путіна відмовляється виходити з тіні

21/08/15
Улюблена компанія Путіна відмовляється виходити з тіні 21.08.2015 10:43 Російський монополіст "Газпром" серйозно занепокоєний підготовленим Мінекономрозвитку РФ проектом поправок до закону "Про природні монополії", згідно з яким монополії мають розкривати інформацію щодо витрат на інвестиційні проекти. Відповідний лист з проханням виключення з такого списку компанія направила до Міненерго Росії. Про це пишуть "Известия". "… зміна сформованого порядку формування та затвердження інвестиційних програм може призвести до ослаблення конкурентних переваг ВАТ "Газпром", що в підсумку позначиться на "втраті конкурентної привабливості інвестиційних проектів, у тому числі на сфері діяльності, що не належить до регульованої", - йдеться в тексті звернення компанії. Як наголосили в "Газпромі", це може призвести "до ризиків заподіяння шкоди економічним інтересам компанії та її акціонерів" (на державу в структурі власників компанії припадає понад 73 %). За планами Мінекономрозвитку, законопроект, який передбачає "встановлювати порядок затвердження, погодження та здійснення контролю за ходом реалізації інвестиційних програм суб'єктів природних монополій", має запрацювати з наступного року. Однак, за словами джерела компанії, "Газпрому" зайва відкритість не потрібна, оскільки законопроект торкнеться відразу кілька сфер діяльності монополії, "розкривши комерційні, не важливі для споживачів нюанси структури витрат". Як писав Мінекономрозвитку в сценарних умовах розвитку економіки на 2016-2018 рр., відомство хоче бачити роздільно витрати "Газпрому" на видобуток і транспортування (оптові ціни на виході з магістрального трубопроводу), у тому числі магістральних газопроводів і газорозподільних мереж. Наразі публічно "Газпром" цих даних не розкриває, але саме за ними Федеральна служба по тарифах - тепер Федеральна антимонопольна служба у зв'язку з поглинанням ФСТ - розраховує тарифи на споживання газу для населення (за роздрібною ціною) і для промислових споживачів (за оптовою), а також на його транспортування з урахуванням побажань "Газпрому". Поправки, як зазначено в законопроекті, повинні обмежити зростання кінцевої ціни на газ. За словами експерта Фонду національної енергетичної безпеки Ігоря Юшкова, розкриття витрат компанії окремо на будівництво внутрішньоросійських і на будівництво експортних трубопроводів дає перевагу незалежним виробникам газу, що намагаються знизити вартість прокачування свого газу по трубах "Газпрому". На його думку, це призведе до реального зниження капіталізації компанії та зниження дивідендів акціонерів. // Апостроф
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198718

Повернутися до розділу


Похожие публикации: