antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В Чернігові пенсіонерку вигнали з лікарні, бо не захотіла платити за «диво-препарат» 18000 грн.

03/08/15
В Чернігові пенсіонерку вигнали з лікарні, бо не захотіла платити за «диво-препарат» 18000 грн. 03.08.2015 13:50 В Чернігові пенсіонерку вигнали зі стаціонарного відділення, лише через те, що вона відмовилася приймати дорогий препарат, та проконсультувалася з іншим лікарем. Завідуюча офтальмологічним відділенням 1-ї міської лікарні припинила лікування на половині курсу і вигнала пенсіонерку із палати. В двох окулярах, ще й збільшуване скло – так чернігівка Людмила Параскевич читає рецепти ліків. Як тільки потрапила в офтальмологічне відділення 1-ї міської лікарні, то одразу накупила медичних препаратів на 1.5 тисячі гривень. Вже третього дня завідуюча їй запропонувала врятувати зір за 12 тисяч гривень.   Диво-препарат значно дорожчий. Умовляли пенсіонерку в лікарні, та 18 тисяч гривень вартості однієї ампули поділять на кількох пацієнтів.  Тоді, один укол коштуватиме 3800 гривень. А от зробити їх треба щонайменше три. Сума для пенсіонерки – захмарна. Альтернативи не пропонували. Відтак Людмила Параскевич наважилась на консультацію з іншим лікарем.  Та поки консультувалася її лікування в цьому відділенні припинили. Тепер Людмила Параскевич лікується самостійно. Аби проколоти весь курс виписаного лікування їй доводиться шукати медичної допомоги деінде.  Про методи лікування пацієнтів ми намагалися зясувати у завідуючої відділення Марії Котляр. Півгодини ми чекали її біля кабінету, коли був робочий час. Так коли вона нарешті повернулася, її манера спілкування не змінилася.  Юристи радять не замовчувати таких випадків. Адже нав’язування медичних препаратів карається законом.  Іван Петрикей правозахисник: У відповідності до статей 34-ї і 38-ї, вказаного закону будь-який громадянин має право обирати як лікувальний заклад на свій розсуд так і лікуючого лікаря та його вимоги щодо лікування він може обирати  на свій власний розсуд.  Таку поведінку завідуючої із нашою знімальною групою юристи кваліфікують, як перешкоджання журналістській діяльності.  А пацієнтка, яку вигнали із стаціонару збирається шукати допомоги у правоохоронців. // Телеканал Дитинець
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197712

Повернутися до розділу


Похожие публикации: