antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В столиці звільнили водія маршрутки, який висадив учасника АТО

08/09/15
В столиці звільнили водія маршрутки, який висадив учасника АТО 08.09.2015 13:59 Водія 220 маршрутки, який 7 вересня відмовився перевозити учасника АТО, звільнили. Про це "Українській правді. Київ" повідомили у КП "Київпастранс". "Водій звільнений. Бо така поведінка – це не нормально", - заявили у підприємстві. Крім того, у "Київпастрансі" відзначили, що на 220-й маршрут регулярно скаржаться пасажири. "На цей маршрут, на поведінку водіїв, часто скаржаться столичні жителі. Тому з завтрашнього дня ми вирішили провести перевірку на цьому маршруті і ротацію водіїв", - сказали у КП. Як відомо, у Києві водій маршрутного таксі №220 відмовився перевозити учасника бойових дій Віталія Шевченка і провів його на вихід. Для Шевченка це був другий подібний випадок – раніше його вже відмовлявся везти інший водій 220-ї маршрутки. Київрада надала учасникам АТО права безкоштовного проїзду у громадському транспорті за умови пред’явлення посвідчення учасника бойових дій.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199663

Повернутися до розділу


Похожие публикации: