antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.З України до Казахстану екстрадовано одного з ватажків терористів з «Ісламської держави»

23/06/15
З України до Казахстану екстрадовано одного з ватажків терористів з «Ісламської держави» 23.06.2015 15:06 Члена міжнародної терористичної організації – громадянина Казахстану, який за лінією Інтерполу перебував у міжнародному розшуку, співробітники Служби безпеки України спільно з партнерськими спецслужбами затримали у березні цього року. // Раніше терорист вчинив низку тяжких злочинів на території Республіки Казахстан. Щоб уникнути кримінальної відповідальності він через Туреччину виїхав до Сирії, де приєднався до бойовиків з "Ісламськокої держави". Встановлено, що громадянин Казахстану брав участь у бойових діях на боці ісламістів та очолював один з підрозділів цієї терористичної структури. На початку лютого 2014 року його затримали правоохоронні органи Туреччини у прикордонному з Сирією районі. Проте терористу вдалося втекти з місця утримання. За підробленими документами ісламський бойовик прибув до України. Наразі ісламського бойовика екстрадовано до Республіки Казахстан, де він буде притягнутий до відповідальності. // Прес-центр СБУ    
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195495

Повернутися до розділу


Похожие публикации: