antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Закінчено досудове розслідування стосовно інтерфоматора та корегувальника вогню терористів «ЛНР»

15/07/15
Закінчено досудове розслідування стосовно інтерфоматора та корегувальника вогню терористів «ЛНР» 15.07.2015 11:06 Прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний стосовно жителя Станично-Луганського району області акт за фактом участі останнього у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). // Досудовим розслідуванням встановлено, що місцевий мешканець з метою сприяння діяльності терористичної організації «ЛНР», передав громадянину Російської Федерації, який перебуває у складі незаконних збройних формувань бойовиків, інформацію щодо місць дислокації підрозділів Збройних сил України. Крім того, винуватець корегував артилерійський вогонь терористів, у тому числі і по населеному пункту, у якому проживав разом із сім’єю. Вказана особа затримана працівниками СБУ та на даний час перебуває під вартою. Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196633

Повернутися до розділу


Похожие публикации: