antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Змінилися правила зарахування абітурієнтів на "бюджет"

06/07/15
Змінилися правила зарахування абітурієнтів на "бюджет" 06.07.2015 15:47 Зарахування на бюджет цього року відбуватиметься в одну хвилю. //  Про це повідомила у понеділок на прес-конференції координатор освітніх програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Стрелюк, передає кореспондент Укрінформу. “Відмінності в цьому році у правилах прийому, зокрема, в тому, що зарахування на бюджет відбуватиметься в одну хвилю, а не як минулого року - в три хвилі”, - повідомила вона. За її словами, цьогорічною особливістю є те, що добір абітурієнтів на бюджет відбуватиметься серед тих осіб, які подають документи на контрактну форму навчання. “Не буде так, як у минулому році, коли 11 числа під шумок повідомляли своїх абітурієнтів, що є вільний бюджет і зараховували їх”, - сказала вона. Водночас Стрелюк також повідомила, що вакантні бюджетні місця будуть заповнюватися за рахунок контрактників, які виконали умови дозарахування, тобто подали оригінали документів. Також, за її словами, в цьому році ВНЗ не складатимуть рейтинговий список абітурієнтів, це буде робити Єдина державна електронна база з питань освіти. “Фактично рейтингові списки рекомендованих абітурієнтів до зарахування формуватиме електронна база. Саме система пропонуватиме вузам рейтинговий список абітурієнтів”, - повідомила вона. Нагадаємо, що вступна кампанія до вузів розпочинається з 10 липня.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196174

Повернутися до розділу


Похожие публикации: