antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Змінилися правила зарахування абітурієнтів на "бюджет"

06/07/15
Змінилися правила зарахування абітурієнтів на "бюджет" 06.07.2015 15:47 Зарахування на бюджет цього року відбуватиметься в одну хвилю. //  Про це повідомила у понеділок на прес-конференції координатор освітніх програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Стрелюк, передає кореспондент Укрінформу. “Відмінності в цьому році у правилах прийому, зокрема, в тому, що зарахування на бюджет відбуватиметься в одну хвилю, а не як минулого року - в три хвилі”, - повідомила вона. За її словами, цьогорічною особливістю є те, що добір абітурієнтів на бюджет відбуватиметься серед тих осіб, які подають документи на контрактну форму навчання. “Не буде так, як у минулому році, коли 11 числа під шумок повідомляли своїх абітурієнтів, що є вільний бюджет і зараховували їх”, - сказала вона. Водночас Стрелюк також повідомила, що вакантні бюджетні місця будуть заповнюватися за рахунок контрактників, які виконали умови дозарахування, тобто подали оригінали документів. Також, за її словами, в цьому році ВНЗ не складатимуть рейтинговий список абітурієнтів, це буде робити Єдина державна електронна база з питань освіти. “Фактично рейтингові списки рекомендованих абітурієнтів до зарахування формуватиме електронна база. Саме система пропонуватиме вузам рейтинговий список абітурієнтів”, - повідомила вона. Нагадаємо, що вступна кампанія до вузів розпочинається з 10 липня.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196174

Повернутися до розділу


Похожие публикации: