antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


500 підприємців протестували проти ринкового податку

16/01/09
У Чернігові підприємці та працівники місцевих ринків приєдналися до всеукраїнської попереджувальної акції протесту проти введення ринкового податку. На знак протесту сьогодні чернігівські ринки другий день не працювали.

Як передає кореспондент УНІАН, організатори акції у Чернігові – обласна незалежна профспілка "Трудящі" та Чернігівська профспілка підприємців – зібрали на центральній Красній площі міста майже 500 підприємців та працівників ринків.

Учасники мітингу імітували траурну процесію та принесли на площу траурні вінки і труну з написом "Ринки". Вони вимагали не допустити закриття ринків та захистити малий бізнес від непомірного оподаткування.

Як пояснив голова правління ЗАТ РК „Нива” Олег МОРОЗ, за умови затвердження закону, що передбачає запровадження ринкового податку, ринкам доведеться закритися.

„Є ще один вихід з ситуації – наступного дня після прийняття закону ми закриємо ринок та віддамо документи на перереєстрацію ринку в торгівельний центр, - сказав вів, додавши, що тоді бюджет не отримає від підприємців ані ринкового податку, ані ринкового збору.

Директор ТОВ „Чернігівський колос” Ніна КАЛІНІЧЕНКО уточнила, що зараз Центральний ринок міста отримує 200 тис. грн. прибутку щомісяця. Для того, щоб сплатити ринковий податок за мінімальною ставкою, згідно із запропонованим законом, ринку доведеться щомісяця сплачувати 359 тис. грн. „Ми закриємо ринок, тому що ми не заробляємо стільки грошей!” – сказала вона.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: