antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


800 підприємств конвертували в «тінь» 600 млн. гривень

09/12/10

Податкова міліція Чернігівської області розслідує справу щодо викриття конвертаційного центру. Він наймасштабніший за цей рік.

Під час обшуків вилучено більше 1 млн. 200 тис. грн. готівки. Послугами цього конвертаційного центру користувалися і підприємства Чернігівщини.

Кримінальна справа порушена відносно службових осіб київського підприємства за фактом умисного ухилення від сплати податків, а також відносно групи осіб, які сприяли директорові цього підприємства, та інших підприємств, які  конвертувати кошти. Кримінальна справа порушена за фактом фіктивного підприємництва та ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

Проведеними заходами встановлено, що протягом 2008-2010 років фігуранти у справі зареєстрували та контролювали діяльність більше 20 підприємств з ознаками фіктивності. Відтак понад 800 підприємств вивели у тіньовий сектор економіки близько 600 млн. гривень.

Під час досудового слідства співробітники податкової міліції області спільно з працівниками Управління (служби) спеціальних розслідувань ГУПМ ДПА України провели 15 обшуків за місцем проживання підозрюваних та в офісних приміщеннях, де вони займалися незаконною діяльністю.

Під час обшуків вилучено 16 печаток фіктивних підприємств, комп’ютерна техніка та більше 1 млн. 200 тис. грн. та 25 тис. доларів готівки. Також на банківських рахунках заблоковані близько 860 тис. грн.

Затримано 5 осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів, серед них і працівник банківської установи. Відносно чотирьох осіб судом обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА в Чернігівській обл.


Джерело: Високий Вал

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: