antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


А. Семидідько: «На кожного рейдера є свій АНТИрейдер!»

01/09/08
Київ та Київська область стали Меккою для рейдерів. Останнім часом все більше ми чуємо про захоплення того чи іншого подвір’я для будівництва висоток, про знищення парковок задля того ж будівництва, про позбавлення законних власників їхнього майна. Рейдери живуть у своєму вимірі: там, де немає законів, де можна підкупити будь-кого, де можна діяти силовими методами, а правоохоронці та влада мовчатимуть.
У цій ситуації вирішили не мовчати підприємці. Представники малого та середнього бізнесу, які свого часу зазнали рейдерської атаки, об’єдналися в Антирейдерський Союз підприємців України. Більше 300 підприємств з усіх регіонів України успішно протистоять беззаконню. Очолив Союз такий самий підприємець – Андрій Семидідько.

Журналіст: - Андрію Андрійовичу, чим займається Антирейдерський Союз?

Андрій Семидідько: - Головне завдання Антирейдерського Союзу підприємців  - вести боротьбу з рейдерством та захищати інтереси своїх членів, захищати їхню власність. Ми хочемо зберегти вітчизняний промисловий потенціал, ми впевнені, що можемо протидіяти незаконному переділу власності. У нас є своя юридична служба, є фахівці, які розробляють та впроваджують системи корпоративної безпеки підприємств. Ми запрошуємо підприємців приєднатися до нас. Самотужки протистояти рейдерам важко, коли ж ми всі гуртом беремося за справу – отримуємо результат.

Журналіст: - Пане Андрію, наведіть приклади успішної боротьби. Які об’єкти захищає зараз Антирейдерський Союз підприємців?
 
Андрій Семидідько: - Зараз ми відстоюємо готель Товариства «Знання України». Він розташований в історичній частині Києва. На його місці забудовники хочуть звести офісно-житловий комплекс. І вже почали «копати» під готель – підкупили колишнього директора готелю, перепродали споруду за безцінь… Завдяки АСПУ рейдерам не вдається довести оборудку до кінця. І зараз уже суди приймають рішення на користь «Знання».
Селище Ківшувата – ще один приклад. Депутат Київської облради Юрій Боярчук хоче прибрати до рук місцевий тік. Від його імені приїхали молодчики, намагалися силою захопити комору з зерном. Зав’язалася бійка з мешканцями. Одній жінці руку зламали!
Влада відсторонилася від селян, прокуратура та міліція бездіють. Що робити? Куди бігти? Звертатися треба до нас. Тільки не варто чекати, поки до вас прийдуть молодчики зі зброєю. Коли ще можна захистити майно на рівні законів, - треба діяти!
Любителі незаконних оборудок повинні зрозуміти: на кожного рейдера тепер є свій АНТИрейдер!

Журналіст: - Андрію Андрійовичу, чому ж люди не поспішають захищати своє майно? Чого зволікають? 

Андрій Семидідько: - На жаль, громадяни України ще не усвідомили, що вони теж мають права. До нас постійно надходять відомості про захоплення земельних ділянок, квартир, про примусове виселення з помешкань. Власнику необхідно нарешті зрозуміти, що він дійсно власник. За 70 років радянської влади в нас знищили повагу до приватної власності. Коли у нас 1861 року відміняли кріпосне право, в цей самий час людина зі зброєю в Америці захищала свої 10 акрів землі від індіанців, або від таких самих людей зі зброєю.
Необхідно, аби «маленькі» українці – підприємці (малий та середній бізнес), фермери, власники майна - об’єдналися і заявили про свої законні права.
Згадайте слова Великого Кобзаря: «Борітеся – поборете!...За вас правда, за вас слава, і воля святая!»
Я ще раз наголошую: треба боротися за свої права і за своє майно. Разом ми подолаємо беззаконня, корупцію та рейдерство. Заставимо поважати себе та свої права.  

Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: