" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Аграрії Донецької області запропонували партнерство російським комбайнобудівникам

17/11/10

Ділове партнерство російському "Ростсельмашу" запропонували аграрії Донецької області. На зустрічі з представниками цього підприємства, що відбулася в Донецьку, вони виступили з ідеєю організувати спільне виробництво комбайнів сімейства "Дон".

За словами заступника голови Донецької облдержадміністрації Кіма Берестового, йдеться не про крупновузлову зборку російських агрегатів, а саме про спільну роботу з їх випуску. К. Берестовий підкреслив, що комбайни " Дон" могли б комплектуватися багатьма вітчизняними вузлами, наприклад, тією ж жниваркою.

На вибір російським партнерам Донецька область запропонувала 7 готових до спільної роботи промислових майданчиків, де в стислі строки можна було б налагодити випуск збиральних агрегатів. А вони вкрай необхідні аграріям Донецької області. Сьогодні на її полях працює в дні жнив 2500 комбайнів. 500 з них - це високопродуктивні агрегати, в основному імпортного виробництва. Інші дві тисячі комбайнів досить зношені й вимагають заміни, так що портфель замовлень у нового спільного підприємства буде забезпечений на роки уперед, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Микола Столяров, ДОНЕЦЬК, 17 листопада 2010 року.

Джерело: Укрінформ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: