antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ахметов підібрав собі нового топ-менеджера

28/10/08
На посаду голови правління ПУМБ (Першого Українського Міжнародного банку) було призначено Рафала Ющака.

В прес-релізі банку повідомляється, що Ющак буде формувати політику взаємин з акціонерами банку, державними і контролюючими органами.

Також польський менеджер буде відповідати за реалізацію загальної стратегії розвитку і діяльності банку, супроводжувати формування облікової і податкової політики.

Новий голава ПУМБ має більш 12 років стажу на керівних посадах у різних банківських установах Польщі. До того ж він закінчив Вищу школу менеджменту м. Руан (Франція) із ступенем Магістра банківської справи і фінансів, зазначено в прес-релізі.

Його останнє місце роботи - головний виконавчий директор (СЕО) PKO Bank Polski SA.

Як відомо, ПУМБ належить відомому меценату і бізнесмену Рінату Ахметову.


Джерело: Економічна Правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: