antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Акції на бочку!

29/08/08
   Рейдерської атаки зазнала Київська фасувально-картонажна фабрика. Це підприємство випускає пакувальну продукцію для Києва та регіонів України понад 40 років. У середині 90-х років фабрика, як і багато інших підприємств, занепала. Пізніше вона була приватизована товариством із обмеженою відповідальністю «Шарм»: фабрику реорганізували з дер¬жавного підприємства в закрите акціонерне товариство. Відповідно до установчого договору ТОВ «Шарм» належить 92 акції, а це - 92% статутного капіталу.

   У рахунок оплати своєї частки у статутному капіталі ТОВ «Шарм» передало ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика» майновий комплекс. Проте, закрите акціонерне товариство не виконало свого зобов’язання та не сплатило ТОВ його частку. Товариство отримало від ЗАТ лише 3 акції з належних 92.

   Фактично відбулося незаконне заволодіння майновим комплексом ТОВ, а акції, які належать «Шарму» юридично та фактично, йому не передані. Пізніше правонаступником ТОВ «Шарм» стало закрите акціонерне товариство «Укрпромсервіс».  

   Протягом 2008 року ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика» ініціює проведення загальних зборів без належного повідомлення акціонерів. Основними питаннями порядку денного є додаткова емісія акцій та внесення змін до статуту ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика».  

   Останні збори були призначені на 27 серпня 2008 року. З усіх акціонерів на збори прийшли лише троє. Вони вважали, що мають право приймати рішення про внесення змін до статуту ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика» та вирішувати питання додаткової емісії акцій. Насправді ж, це порушення законодавства і його зафіксував представник Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку.  

   ЗАТ «Укрпромсервіс» (правонаступник ТОВ «Шарм») має намір законним шляхом відстояти свої права та права інших акціонерів фабрики. «Укрпромсервіс» звернувся до суду щодо визнання права власності на цінні папери та визнання недійсними актів ненормативного характеру, а саме - рішень, прийнятих на неправомочних зборах фабрики. Але представники ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика» усіляко затягують процес – оскаржують ухвали про забезпечення позову та не з’являються на судові засідання. Через це справа про визнання права власності на цінні папери тягнеться з липня 2007 року до сьогодні. 

   В «Укрпромсервісі» запевняють – затягування судових процесів та порушення прав і законних інтересів усіх акціонерів свідчить про зловмисне (рейдерське) захоплення ЗАТ «Київська фасувально-картонажна фабрика». 

Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: