antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Акції російських нафтових компаній вийшли в лідери падіння

06/11/08
Російський фондовий ринок у четвер відкрився падінням індексів, про це свідчать дані бірж.

Індекс ММВБ на відкритті втратив 8,05% і опустився до рівня 712,75 пункту, повідомляє РІА новості. Індекс РТС практично одразу після відкриття пробив психологічно важливу відмітку падіння в 800 пунктів і до 10.35 знизився на 4,94% - до 788,80 пункту.

У лідерах падіння на ММВБ зранку опинилися акції "Газпром нефті" (мінус 10,00%), "Татнефті" (мінус 10,00%), "Роснефті" (мінус 9,00%), "Норильського нікелю" (мінус 8,50%).

Фондова біржа ММВБ припинила торги акціями з 11.05 мск на годину через падіння технічного індексу більш ніж на 5%, повідомив РІА Новини представник біржі. "Ми припинили торги на годину з 11.05 мск", - сказав він.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: