" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Акція протесту "Батьківщини"

11/09/13
 
 
10 вересня працівники СТОВ "Батьківщина" провели акцію протесту під стінами Срібнянської РДА. Вийти на вулицю з саморобними плакатами людей змусило можливе рейдерське захоплення їх товариства. 
 
Конфлікт почався 25.09.2013 року після спроби представників Групи компаній «Кернелл», при підтримці охоронної фірми, зібрати урожай з полів засіяних СТОВ "Батьківщина" в Сріблянськом районі Чернігівськой області.
 
Губернатор Чернігівської області 10.09 зібрав в своєму кабінеті дві сторони для зупинення конфлікту до остаточного рішення судів. Представники Групи компаній «Кернелл» дали обіцянку Губернатору не збирати урожай  СТОВ "Батьківщина" на спірній території, але не дотримали її, та вже через 3 години за допомогою 5 комбайнів, 50-80 охороників на повну потужність збирали чужий урожай.

 
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: