antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


АМКУ дав 10 днів на зниження транспортних тарифів

17/12/08
Антимонопольний комітет України (АМКУ) офіційно рекомендував Київській міськдержадміністрації переглянути тарифи на пасажирські перевезення електротранспортом КП "Київський метрополітен" та КП "Київпастранс".

Це рішення одноголосно прийняте членами комітету на спеціальному засіданні з цього питання у вівторок, повідомляє прес-служба АМКУ.

"Київська міськадміністрація," Київський метрополітен "і" Київпастранс "повинні переглянути тарифи в бік зменшення до економічно обгрунтованого рівня.

В іншому випадку комітет, як правопріменяющій орган, буде змушений застосувати жорсткі санкції, які можуть скласти до 10% річної виручки кожного з підприємств.

"Для перегляду тарифів є 10 днів, після чого комітет прийме остаточне рішення. Це відбудеться на наступному засіданні з цього приводу, 30 грудня", - заявив в. о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.

АМКУ 11 грудня 2008 року порушив відповідну справу щодо Київміськдержадміністрації, КП "Київський метрополітен" та КП "Київпастранс".

Підставою для цього стало інформація міністра економіки про необгрунтованість тарифів на проїзд. Міністерство економіки очолює робочу групу, створену урядом за ініціативою АМКУ, який розслідував обгрунтованість тарифів.

Як встановила Державна інспекція з контролю за цінами при Мінекономіки, при розрахунках вартості проїзду, зокрема, в метрополітені, було неправомірно закладено витрати на суму понад 300 млн. грн.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: