antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


АМКУ ще раз змусить мера знизити вартість проїзду

26/01/09
Антимонопольний комітет України призначив на 02 лютого засідання, де буде прийнято остаточне рішення у справі приведення київською владою транспортних тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Комітету Олександр Мельниченко, повідомляє прес-служба АМКУ.

На цьому засіданні Комітет повернеться до розгляду подання Міністра економіки Богдана Данилишина про визнання неправомірними дії КМДА, КП "Київський метрополітен" та КП "Київпастранс" щодо підвищення вартості проїзду в міському транспорті та прийме рішення по суті справи.

Якщо до дати засідання транспортні тарифи не буде знижено, Комітет прийме передбачене законодавством рішення зобов’язати міську владу привести вартість проїзду до економічно обґрунтованого рівня і застосувавши до комунальних перевізників штрафні санкції, які можуть скласти до 10% їх річної виручки.

"Я, як людина, можу з повагою ставитися до Леоніда Михайловича Черновецького як до політика, бізнесмена, мецената, благодійника, захисника інтересів немічних. Проте для Антимонопольного комітету і для мене, як для чиновника, не існує ні правих, ні лівих, ні зелених, ні рожевих… А є наріжна мета: забезпечення дотримання підприємцями та органами влади вимог конкуренційного законодавства та єдиних правил", - сказав Мельниченко.

Він додав, що під час прийняття рішення про зобов’язання київської влади знизити тарифи на пасажирські перевезення Комітет керуватиметься лише законом.

Як відомо, підставою повернення Комітету до розгляду справи стало невиконання Київською міської владою зобов’язання знизити з 23 січня 2009 року вартість проїзду в метро до 1,7 гривні та до 1,5 гривні – в тролейбусах, автобусах і трамваях.

12 січня на засіданні Комітету мер заявив, що тарифи на проїзд буде знижено з 23 січня.

"Таке рішення мною прийнято. Ми маємо більшість у Київраді, я контролюю всі процеси, тому жодних проблем не буде", - сказав тоді Черновецький.

22 січня відбулася сесія Київради, на якій мало б розглядатися питання зниження транспортних тарифів. Однак, це питання навіть не внесли до порядку денного сесії.


Джерело: Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: