antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Аеросвіт" відновив судові суперечки з "Борисполем"

25/09/08
Найбільша українська авіакомпанія "Аеросвіт" і аеропорт "Бориспіль" продовжують суперечку за земельну ділянку під будівництво нового терміналу.

Як повідомляє видання "Комерсант-Україна", "Аеросвіт" переміг в Київському держсуді, і зараз аеропорт подав апеляцію до Вищого господарського суду.

Експерти пов"язують поновлення конфлікту з призначенням нового директора аеропорту. У середу, 24 вересня заступник міністра транспорту й зв"язку Анатолій Клименко заявив, що в. о. гендиректора Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" Борис Шахсуваров став переможцем у конкурсі з відбору голови аеропорту. Наказ про його призначення ще не підписаний, однак фактично ніхто не сумнівається, що він очолить "Бориспіль".

Виступаючи перед журналістами, новий голова аеропорту заявив, що судовий позов між "Борисполем" і авіакомпанією "Аеросвіт" не завершився.

"Є рішення Вищого державного суду на користь аеропорту про повернення цих земель. "Аеросвіт" двічі подавав апеляцію до Київського обласного суду, й, на жаль, той ухвалив рішення щодо терміналу чомусь не в нашу користь. Тому зараз ми подали апеляцію до Вищого господарського суду на рішення обласного суду. Апеляцію я підписав позавчора",- говорить Шахсуваров.

Конфлікт у ДМА "Бориспіль" виник після того, як у 2003-2004 роках авіакомпанія "Аеросвіт" викупила 32 га землі біля центрального терміналу ДМА й 2005 року розпочала на цій ділянці будівництво терміналу.

Представники "Борисполя" обвинуватили "Аеросвіт" у незаконному придбанні землі й звернулися до суду, вимагаючи її повернення. Незабаром керівництво аеропорту заявило про намір побудувати термінал самостійно. Справа дійшла до Верховного суду.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: