antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Альфа-Банк" створює консорціум для покупки "Промінвестбанку"

04/11/08
"Альфа-Банк" (Україна) у консорціумі з групою інвесторів, інтереси яких представляє Микола Лагун, завершує узгодження умов угоди для покупки "Промінвестбанку".

"На даному етапі узгодження документів ще не закінчене. У випадку підписання документів буде зроблена офіційна заява банку", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Альфа-Банку.

У прес-службі не уточнили вартість угоди.

ЗАТ "Альфа-Банк" (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано 1993 року і входить до "Альфа-Груп" (РФ). Найбільшим акціонером банку на 1 липня 2008 року булла компанія АВН Ukraine Limited (Кіпр, 99,9981%).

Згідно з даними Нацбанку України, до 1 липня 2008 року за розміром загальних активів (19,185 млрд. грн.) "Альфа-Банк" займав 10 місце серед 178 українських банків.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: