antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Бориспілю" пояснили, у кого краще брати грощі

20/03/14
Аеропорту «Бориспіль» не дозволили взяти кредит у банку сина Януковича, повідосляє  antiraider.ua з посиланням на zik.ua

Міністерство інфраструктури погодило отримання аеропортом «Бориспіль» кредиту на загальну суму 30 млн доларів у державному банку «Укрексімбанк». 

Про це 20 березня повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури України.

Міністерство інфраструктури повідомляє, що інформація, розповсюджена деякими ЗМІ, що ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за результатами тендеру уклав низку угод з окремими банками про отримання кредитів на загальну суму 50 млн доларів, потребує уточнення.

Зокрема відповідні угоди мали вступити в силу після погодження Міністерством інфраструктури та Міністерством фінансів. Такого погодження надано не було.

Наразі у ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» ініційована перевірка господарської та фінансової діяльності за останні чотири роки, у тому числі, проведення тендерів на будівельну діяльність під час підготовки до Чемпіонату Євро-2012.

На сьогодні Міністерство інфраструктури погодило отримання аеропортом «Бориспіль» кредиту на загальну суму 30 млн доларів у державному банку «Укрексімбанк». У разі необхідності залучення додаткових коштів для оптимізації кредитного портфелю буде оголошено новий конкурс відповідно до чинного законодавства України.

Як повідомлялося, «Бориспіль» узяв кредит на $20 млн у банку сина Януковича.

11 березня за результатами тендеру уклав низку угод на отримання кредитів на загальну суму $50 млн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми $20 млн аеропорт позичає у ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» Олександра Януковича. Кошти беруть під 11% річних, вартість обслуговування кредиту становитиме $6,42 млн.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: